V podstatě v jakémkoliv věku v oblasti prevence, řešení obtíží či rekonvalescence pohybového aparátu, v případě potřeby relaxace (masáže, cvičení, kurzy), při nákupu zdravotnických pomůcek nebo při požadavcích na estetické zákroky. Kontaktovat nás můžete kdykoliv, trápí-li vás akutní bolest.
Obvodní lékař (ale i jakýkoliv specialista) vám může předepsat poukaz na vyšetření / ošetření na FT (fyzioterapii) – obvykle to bývá 5 až 10 terapií jednou za půl roku v závislosti na vaší zdravotní pojišťovně. Fyzioterapii lze absolvovat i bez poukazu. Fyzioterapeut během první návštěvy provede odborné vyšetření a doporučí vám vhodný následující léčebný postup/terapii. V takovém případě si vyšetření i následující ošetření hradíte ovšem sami.
Ano, mějte ji s sebou, prosím, při první návštěvě Fyzioterapie 3R.
Většinu procedur hradí zdravotní pojišťovny. Výjimkou jsou ošetření, vysokovýkonovým laserem, rázovou vlnou TR terapie, aplikace kinesiotapu a IPL, cvičení na přístroji Power Plate, zdravotnické pomůcky.
Při první návštěvě je vhodné s sebou vzít zprávy od lékaře, rentgenové snímky, snímky z CT a jinou dokumentaci související s vaším zdravotním stavem. Rehabilitace dospělých probíhá obvykle ve spodním prádle, nepotřebujete s sebou tedy žádné speciální vybavení. U rehabilitace miminek je vhodné s sebou vzít podložku nebo plenu, případně oblíbenou hračku.
Ošetřujeme již kojence, a to od 2. měsíce (psychomotorický vývoj dětí probíhá od narození zhruba do jednoho roku, toto období je velmi důležité pro získání správných pohybových návyků). Poskytujeme také kurzy pro rodiče, aby se v rámci fyzioterapie naučili s novorozenci správně manipulovat.
Ano, po předchozí telefonické dohodě zajišťujeme urgentní ošetření i mimo pracovní dobu.
Klienty jsme schopni objednat na vyšetření / ošetření maximálně do 10 pracovních dnů.
Ano, ve Fyzioterapii 3R si můžete zakoupit jednotlivý vstup do tělocvičny.